Інформаційно-консультаційний центр

АТ "ІнфоПлюс" є розробником та єдиним власником виключних майнових прав інтелектуальної власності на програмне забезпечення АСКОД. Фахівці АТ “Інфо­Плюс” мають високий рівень теоретичних знань, великий практичний досвід по застосуванню та консультуванню користувачів програмного забезпечення АСКОД, що забезпечує повноцінне, якісне та результативне консультування.

Консультаційний центр АТ "ІнфоПлюс" надає послуги для користувачів програмного забезпечення АСКОД з метою отримання необхідних знань і практичних навичок щодо застосування програмних продуктів АСКОД у своїй службовій діяльності.

Фахівці АТ "ІнфоПлюс", які мають багаторічний досвід впровадження складних ІТ-проектів, поділяться з вами особливостями застосування продуктів АСКОД, впровадження проектів у державному та комерційному секторах, знаннями, які зможуть допомогти вам максимально ефективно використовувати продукти АСКОД у своїй професійній діяльності.

Консультування проводиться в групах з кількістю слухачів до 6  та до 15 осіб. Курс включає теоретичні та практичні заняття.

За бажанням консультації проводяться на базі підприємства-замовника.

 Запрошуємо Вас отримати інформаційно-консультаційні послуги за такими напрямками застосування системи електронного документообігу АСКОД:

  • Користувач АСКОД:
    тривалість – 1 день (8 академічних годин);
    вартість – 3 000,0 грн. (у т.ч. ПДВ).

Слухач отримує сертифікат

Запис за телефоном: +38 (044) 351 16 26 або +38 (044) 299 58 22


© Всі права захищені 2020