АСКОД Послуги

Даний продукт сімейства АСКОД орієнтований на підтримку концепції «Єдиного сервісного вікна» і автоматизує всі етапи процесу надання адміністративних та інших видів послуг: прийом документів від заявника, реєстрацію заяви на надання послуги, передачу заяви та вхідного пакету документів органу з надання послуг, отримання дозвільних документів від органу надання послуг, попередження заявника про готовність дозвільних документів, видача заявнику дозвільних документів, формування відповідних описів/реєстрів, що супроводжують передачу-прийом документів на всіх етапах процесу надання послуг. При цьому, нанесений на опис штрих-код дозволяє заявнику контролювати стан виконання його заяви на надання послуги. АСКОД Послуги, як правило, встановлюється в спеціалізованих державних сервісних центрах (ЦНАП ) або у відповідних відомчих та галузевих підрозділах.

Згідно з ієрархічним положенням процесу надання послуг (який є диспетчерським і піднесеним над процесами, що власне реалізують надання послуг), підсистема «АСКОД Послуги» виступає надбудовою над компонентами АСКОД-платформи, які автоматизують надання відповідних послуг (встановлюються ці компоненти АСКОД-платформи в органах надання послуг).

В ході реалізації своїх функцій підсистема АСКОД Послуги використовує внутрішньо-системні зв’язки як з базовими продуктами АСКОД Корпоративний і АСКОД WEB (з ціллю застосування механізмів документоведення і документообігу), так і з підсистемою АСКОД Портал (для інтеграції з державними, відомчими та галузевими порталами надання послуг і організації Інтернет-доступу для віддаленої подачі документів, спостерігання ходу виконання і одержання результатів надання послуг). Також може здійснюватися взаємодія з підсистемою АСКОД Електронна черга (для оцінювання рівня обслуговування та якості надання послуг).
© Всі права захищені 2020