АСКОД Онлайн


АСКОД Онлайн – продукт сімейства АСКОД, який забезпечує юридично значущий електронний документообіг з контрагентами та іншими зовнішніми суб'єктами.

Сервіс АСКОД Онлайн призначений для автоматизації процесів документообігу між юридичними та фізичними особами та передбачає ознайомлення, погодження, підписання, надсилання, отримання та зберігання документів у хмарному середовищі.

В рамках сервісу здійснюється миттєвий обмін будь-якими первинними документами, що містять відомості про господарські операції, підтверджують їх здійснення та є підставою для бухгалтерського обліку таких операцій.

АСКОД Онлайн – це:
  • Швидкий процес ознайомлення, погодження, підписання документів та перевірка підпису контрагента
  • Оперативна відправка та отримання оригіналів документів від контрагентів
  • Зменшення витрат та часу на ведення документообігу
  • Надійне зберігання та оперативний пошук необхідних документів

У сервісі АСКОД Онлайн реалізовано нові вимоги щодо використання кваліфікованого електронного підпису, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, що гарантує:

  • цілісність документа;
  • точну дату та час підписання;
  • ідентифікацію особи-підписанта.

Сервіс АСКОД Онлайн інтегровано з системою електронного документообігу АСКОД. За необхідності можлива інтеграція з іншими прикладними системами.

Користувачам сервісу не потрібно витрачати кошти на інсталяцію, оновлення та обслуговування обладнання і програмного забезпечення, що працює на ньому. Для початку роботи необхідно пройти лише реєстрацію на сайті.

Адреса сайту АСКОД Онлайн https://askod.online.
Сторінка у Facebook
Сторінка у Instagram

© Всі права захищені 2020